AÇIK ARTIRMAYA NASIL KATILABİLİRİM?

Kısaca özetlemek gerekirse;

Açık artırma tarihinden bir gün önce mesai bitimine kadar (07.04.2021) satın almak istediğiniz gayrimenkul başına 50 bin TL’lik teminat bedelini ilgili hesaba yatırarak veya teminat bedeli kadar teminat mektubu vererek açık artırmaya katılabilirsiniz.

İhaleye katılım öncesinde şahıslardan kimlik fotokopisi, şirketlerden faaliyet belgesi, imza sirküleri veya imza beyanı, vb evraklar ile birlikte ihale dosyasının imzalanmış sureti alınacaktır.

Açık artırmaya bizzat katılabileceğiniz gibi, vekil tayin edebilir ya da uzaktan katılım ile online da katılım sağlayabilirsiniz.

Açık artırma sonucunda herhangi bir gayrimenkul almazsanız yatırdığınız teminatlar, ihale tarihinden itibaren en geç 20 (yirmi) gün içerisinde tarafınıza iade edilir.


COVİD-19 TEDBİRLERİ
  • Açık artırmaya online olarak uzaktan katılım sağlayabilirsiniz. Gerekli bilgi ve destek için uzmanlarımızdan yardım talep edebilirsiniz.
  • Yerinde katılım sağlamak isteyenler için açık alanda ve 3 yanı açık çadır kurulacak, sosyal mesafeye dikkat edilerek hazırlanmış atlamalı oturum düzeni uygulanacaktır. İhale süresince maske-mesafe konularında sürekli denetim olacaktır.
  • İhaleye gelenlerin HES kodları ve vücut ısıları kontrol edilerek alana kabulleri yapılacaktır.

Bilgi ve Ön Talep Formu